ok
2019 előző hónap május következő hónap
H K Sz Cs P Sz V
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

2019.02.05. - Hírek

Lezajlott a II. Kecskeméti Regionális Ütőhangszeres Verseny (RitmusDepo)

Díjesőt hozott a 2019.február 2-án megrendezett II. Kecskeméti Regionális Verseny! Végeredmény a cikkben.

 

A verseny végeredménye:

 

I. KORCSOPORT

1.DÍJ - GOMBOS BENCE (Király-König Péter Zenei Alapfokú Művészeti Iskola, tanára: Laskai Krisztián Zsolt, zongorán kísért: Győri Péter) és SZEGSZÁRDY ZALÁN PÉTER (Kecskeméti Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola, Gimnázium, Szakgimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, tanára: Abonyi Attila, zongorán kísért: Dr. Feketéné Rodler Anett)
2. DÍJ - BALÁZS LEVENTE IMRE (Magán Alapfokú Művészeti Iskola és Zeneművészeti Szakképző Iskola, Makó, tanára: Siska Anita, zongorán kísért: Horváth Andrea) 
3. DÍJ - CZÉKUS ZALÁN (Király-König Péter Zenei Alapfokú Művészeti Iskola, tanára: Laskai Krisztián Zsolt, zongorán kísért: Győri Péter), FEHÉR NORMAN (Kiskunmajsai Egressy Béni Alapfokú Művészeti Iskola, tanára: Dinnyés Ádám, zongorán kísért: Hegedűs Károlyné), VÍZHÁNYÓ GÁSPÁR (Kiskunfélegyházi Batthyány Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, tanára: Szőke Gábor, zongorán kísért: Róka Kinga)

 

II. KORCSOPORT

1. DÍJ - GÁLOSI DÁVID BENEDEK (Király-König Péter Zenei Alapfokú Művészeti Iskola, tanára: Mucsi Gergő, zongorán kísért: Győri Péter) és RULLY MERSE MARCIÁN (Király-König Péter Zenei Alapfokú Művészeti Iskola, tanára: Mucsi Gergő, zongorán kísért: Győri Péter) 
2. DÍJ - KUTHY PÉTER (Kecskeméti Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola, Gimnázium, Szakgimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, tanára: Abonyi Attila, zongorán kísért: Dr. Feketéné Rodler Anett)
3. DÍJAT a zsűri nem adott ki.

 

III. KORCSOPORT

1. DÍJ - GERHÁT DOMONKOS (Kecskeméti Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola, Gimnázium, Szakgimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, tanára: Palotás Gábor)
2. DÍJ - INGES BARNABÁS (Kecskeméti Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola, Gimnázium, Szakgimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, tanára: Palotás Gábor)
3. DÍJAT a zsűri nem adott ki.

 

IV. KORCSOPORT

1. DÍJAT a zsűri nem adott ki.
2. DÍJ - UHLJÁR BALÁZS (Kecskeméti Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola, Gimnázium, Szakgimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, tanárai: Abonyi Attila és Palotás Gábor, zongorán kísért: Dr. Feketéné Rodler Anett)
3. DÍJAT a zsűri nem adott ki.

 

Különdíjakban részesültek:

- BENEDEK PÉTER (I. korcsoport, Kiskunfélegyházi Batthyány Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, tanára: Takó Lajos, zongorán kísért: Sejben Ilona) - Muzsikál az Erdő Alapítvány Különdíja
- RÁCZ KEVIN CSABA (I. korcsoport, (Magán Alapfokú Művészeti Iskola és Zeneművészeti Szakképző Iskola, Makó, tanára: Siska Anita, zongorán kísért: Horváth Andrea) 
- GOMBOS BENCE (I. korcsoport, Király-König Péter Zenei Alapfokú Művészeti Iskola, tanára: Laskai Krisztián Zsolt, zongorán kísért: Győri Péter) - Takács Percussion különdíja
- TÓTH BALÁZS (II. korcsoport, Kecskeméti Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola, Gimnázium, Szakgimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, tanára: Abonyi Attila)
- GERHÁT DOMONKOS (III. korcsoport, Kecskeméti Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola, Gimnázium, Szakgimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, tanára: Palotás Gábor) - I. Dél-Alföldi Ütőhangszeres Szakmai Nap és Konferencia különdíja
- UHLJÁR BALÁZS (IV. korcsoport, (Kecskeméti Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola, Gimnázium, Szakgimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, tanárai: Abonyi Attila ésPalotás Gábor, zongorán kísért: Dr. Feketéné Rodler Anett) - Marimba Festiva Association különdíja

 

Korrepetítori különdíj:
GYŐRI PÉTER - Király-König Péter Zenei Alapfokú Művészeti Iskola

Szeretettel gratulálunk mindenkinek!


Képek:

 

 

 

Képek forrása, illetve még több kép itt.

 

Bővebben:

Kecskeméti Regionális Ütőhangszeres Verseny