ok
2019 előző hónap május következő hónap
H K Sz Cs P Sz V
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Zenész kereső / hirdető ()

(#7076) 2019.05.22. 22:55

Helló!
Budapesti zenekar keresi basszerosát.
Kor: 16-20-ig. Plusz minusz egy év lehet még belefér.

Nem kell hatalmas zenei tudással rendelkezned elég ha az alapokat tudod.
Első sorban punk zenét játszunk, főleg a 90-es skate punk, ska punk, pop punk az amit preferálunk. Itt olyanokra gondolok mint a Less Than Jake, korai blink 182, Rancid, Operation Ivy, Face to face, korai Green day stb. Szóval ami melódikus mégis kissé zúzós. Jó ha a punk zene mellett más zenékre is nyitott vagy mint pl.: ska, grunge, reggea, emo, indie, stoner stb.
Fontos hogy a heti egyszeri próbálásra nagyjából tudjál ráérni. Valamint elengedhetetlen hogy légy kreatív lévén hogy feldolgozásokat csak a legelején áll szándékunkban játszani sokkal inkább a saját dalok írása lenne a cél (már 1-2 kész is van és folyamatosan készülnek az újabbak).

Ha úgy érzed hogy Te vagy a megfelelő ember akkor jelentkezz!
Címem: ricsifiu182@gmail.com

További szép napot!

(#7075) 2019.05.21. 8:06

Sziasztok!
Billentyűsként keresek Kecskeméten jazz vagy könnyű zenei hakni vagy állandó lehetőséget.
Rólam: 18 éves vagyok, 8 éve tanulok zongorán illetve 4 éve orgonán játszani.
Ha kellek, hívjatok bátran ezen a számon: 06305585071

(#7074) 2019.05.19. 17:25

Üdv!
Eger környékén keresünk dobost, és billentyűst. Főirány rock-blues.

Felállás gitár-ének, basszusgitár eddig.
Színpad képes cucc van.
A kor nem számít, csak legyél motivált, és szeresd amit csinálsz.

Köszi ha elolvastad, még jobb ha jelentkezel is!

(#7073) 2019.05.15. 23:36

Basszerost keresünk!

Bp-i zenekar lelkes, megbízható, női basszusgitárost keres kész projektbe. Rock, metal feldolgozásokat játszunk. Célunk saját számok írása, fellépések. Ja és jó hangulatú próbák két hetente a Pzónában.

Stílus: Ozzy, Guns n R, Bon J, Metallica, Megadeth

Csak akkor jelentkezz, ha komolyan gondolod!
Bls75hu@gmail.com

(#7072) 2019.05.13. 15:37

Kedves tagok!

Keresek Kalocsán és környékén régóta zenélő megbízható tagokat , egy Jazz/Fusion/Funk zenekar alapításához.

Gitár
Basszus gitár (nagybőgő)
Billentyű
Szakszofon

Ha felkeltettem érdeklődésedet kérem jelezz!
szabobence11@gmail.com

(#7071) 2019.05.12. 21:36

Sziasztok, budapesti rockzenekarba keresünk dobost, küldöm a linkeket:

https://open.spotify.com/artist/2xz2sdirspkyKvP5onmMfV
https://www.facebook.com/SolidmenMusic/
https://www.youtube.com/Solidmenmusic

Élőben május 16-án a Robotban meg is nézheted, ha pedig muzsikálnál velünk, írj facebookon! Van termünk, meg a távozó dobosunk is segít szívesen bármiben.

(#7070) 2019.05.09. 23:08

Hali!
Budapesti punk zenekar keresi basszusgitárosát.
Kor: 16-20-ig.
Zenei tudás jó ha van de ha esetleg kezdő vagy az sem gáz. Elég ha az alapokat tudod és tudod a hangszert magabiztosan kezelni. Mi sem vagyunk profik.
Főleg a 90-es skate punk, ska punk, pop punk zenéket játszunk szóval jó ha szereted ezeket a stílusokat de nem árt ha nyitott vagy más műfajokra is mint pl.: grunge, reggea, new wave, emo, stoner stb.
Előny ha vannak ambícióid a zenélés terén, és elengedhetetlen hogy légy kreatív meg jófej. Valamint fontos hogy a heti 1x próbálásra nagyjából ráérj. Feldolgozások kizárólag az elején akarunk játszani sokkal inkább a saját dalok írása a cél.

Ha érdekel a téma és úgy érzed Te vagy a megfelelő ember akkor írj!

További szép napot!

(#7069) 2019.04.28. 11:40

Sziasztok!

Zenekarunk basszusgitárosát keresi.

Szimfonikus rock/metál stílust képviseljük, repertoárunkban For My Pain, Nightwish, Sonata Arctica, Pendulum-hoz hasonló SAJÁT SZÁMOK vannak (angol szöveggel) elvétve egy-két feldolgozással. A banda 6 éve alakult más zenekarok tagjaiból. Mindannyian régóta zenélünk (20-as, 30-as korosztály, kérlek akkor jelentkezz, ha még te is ebbe tartozol).

Felállás: ének, basszusgitár, szóló/ritmus gitár, billentyűk, dob

Amire számítani kell:
- heti próba (Budapesttől nem messze)
- havonta/kéthavonta 1 koncert
- stúdiózás (folyamatban)
- klipfelvétel

Egy-két felvételünk:
- https://www.youtube.com/watch?v=tFMfX2Mr3RU
- https://www.youtube.com/watch?v=IyDET11S0YI
- https://www.youtube.com/watch?v=6MD_keKiCBI

Kérlek, írj pár sort (hány éves vagy, hol laksz, mióta zenélsz, milyen stílust kedvelsz legjobban, milyen stílusban játszottál már, melyik a kedvenc, jelenleg van-e másik zenekarod, stb) és csatolj hang- vagy videó anyagot magadról, amin első körben meghallgathatunk!

Ha felkeltettük érdeklődésed, keress meg a következő e-mail címen!

e-mail: zsoltdarazsi [kukac] gmail [pont] com

(#7068) 2019.04.28. 10:49

Sziasztok,
...nyikorgó, csikorgó, súlyos, ötletes, klisé és stílusfüggetlen egyedi rockzenéhez keresek sajátosan gondolkodó dobost és basszusgitárost Budapesten. Jelentkezz..jó lesz!

Peti
A gitáros
ui.: Ha érdekel, küldök rifft

(#7067) 2019.04.25. 21:18

Hali!
Budapesti punk zenekar keres basszerost!
Punkon belül főleg ilyen 90-es skate punk, ska punk, pop punk az amit fő csapás vonalként követünk mint pl.: korai blink 182, Face to face, NOFX, Operation ivy, Less than jake, stb.

Szóval ha valami hasonló ízlésed van akkor az tökéletes. De jó ha nyitott vagy más műfajokra is mint pl.: grunge, reggea, new wave, emo, indie, stoner stb.
Zenei tudás nem árt ha van de ha esetleg amatőr vagy az sem gáz. Lényeg hogy az alapokat tudd és tudd a hangszert magabiztosan kezelni. Elengedhetetlen hogy légy kreatív és jófej. De az is elég ha csak jófej vagy. Fontos hogy a heti 1x próbálásra nagyjából érj rá. Feldolgozásokat nem áll szándékunkban sokáig játszani, sokkal inkább a saját nóták írása a cél.

Ha érdekel a téma és úgy érzed TE vagy a megfelelő ember akkor írj!

További szép napot!

(#7066) 2019.04.25. 19:49

Sziasztok! Dobosként keresek laza embereket együtt zenélni Budapesten, aztán ha jó az összhang továbbvinni a dolgokat.

19 éves vagyok, Pécelen lakom, 2 és fél éve dobolok, Csepelen van saját próbaterem saját dobbal.
Irányzatokból szinte minden jöhet a zúzós metálon kívül.
Ha választhatnék azt mondanám hogy valami psychedelic jazz rock lenne amivel leginkább foglalkoznék zenekar szinten, de classic rock számok, blues, funk, és társait is támogatom.
Adnék egy heti egyszeri zenélést legalább.
Elvárás nincs nagyon, csak hogy élvezzük amit csinálunk.
Ha hasonló dolgokban gondolkozol írj:
bozsik.benedek@gmail.com

Üdv.
Benedek

(#7065) 2019.04.22. 16:47

Sziasztok!
Szeged és környékére keresek dobost egy rock zenekarba.
Kor: 21-25 év
Nem kell vérprofinak lenned, de ismerd a hangszerdet. A felállás egy gitár egy bass egy női énekesből és egy dobosból állna. Én 5 éve játszok elektromos gitáron stílusban szinte mindenre vevő vagyok. A basszeros 7 éve játszik bass gitáron. Feldolgozások és sajét számok egyaránt tervben vannak, illetve kisebb - nagyobb koncertek is, akár az ország bármely területén. Próbatermünk van, nem kell dobot hoznod magaddal csak a dobverődet. Ha felkeltettem a figyelmedet és úgy gondolod szívesen játszanál velünk akkor keress bátran : 30/3085531

Üdv:
Bán Attila,

------
Bán Attila
(30) 3085531

(#7064) 2019.04.22. 15:44

sziasztok srácok!
zenekart csinálnék és ez ügyben keresem társaim,lehetőleg 18-30korig de az se baj ha 30 felett vagy nem sokkal előny ha budapesti vagy mert én is itt lakok.
ez lenne a második zenekarom,én énekesként szuperálok szöveg van bőven,studió lehetőség-próbaterem van ami fix és jól bevált,prómó lehetőség szintén van,illetve idővel fellépés helyszín is van.
zeneileg többnyire a zúzósabb dallamosabb hc írányvonal a terv,magyar és angol szöveggel.
akit esetleg érdekelne a dolog várom jelentkezését itt.

------
Szikora Márk.

(#7063) 2019.04.17. 18:53

!!! DOBOST KERESÜNK orosházi punk-rock bandába !!!

Dobost keresünk az alábbi elváràsokkal:

- saját cucc
- kreativitás, hajlam a folyamatos fejlődésre
- heti egyszeri próba

Előnyt jelent, ha van zenekari és színpadi tapasztalatod.

Várjuk az üzeneteket!

(#7062) 2019.03.25. 19:48

Sziasztok,
...nyikorgó, csikorgó, súlyos, ötletes, egyedi rockzenéhez keresek sajátosan gondolkodó dobost és basszusgitárost Budapesten. Jelentkezz..jó lesz!

Peti
A gitáros
ui.: Ha érdekel, küldök rifft

(#7061) 2019.03.21. 19:49

Hali!
Budapesti punk zenekar keres basszerost.
Zenei tudás nem kell sok de az alapokat jól tudd és a hangszert tudd magabiztosan kezelni. De ha véletlen profi vagy az sem gáz. Fontos hogy légy jófej valamint kreatív, jó ha vannak ambícióid a zenélés terén. Feldolgozásokat csak az elején játszanánk sokkal inkább a saját dalok írása lenne a cél. Előnyös ha nyitott vagy különféle műfajokra mint pl.: ska, grunge, reggea, new wave stb.
Zenekarok akiket szereteünk: korai blink 182
korai green day
Nirvana
Dune rats
Bass drum of death
Face to face
Operation ivy
Fidlar
Less than jake
Szóval ha valami hasonló témában mozogsz akkor jó vagy.

Ha érdekel a téma akkor írj!

További szép napot!

(#7060) 2019.03.12. 16:02

Alakúló zenekar keres dobost énekest és billenytűst! Próba hely: Szekszárd. Zenei irányultságok: rock, pop, indie, de bármilywn műfajra nyitott vagyok, kivéve a "hörgős" metál.
Megkeresni a diramerjan.akos@gmail.com címen tudsz

(#7059) 2019.03.12. 10:16

[Képzett Dobos keres zenekart és termet]

Kedves Kollégák!

Zenekarommal a hónapban el kell hagynunk a próbatermünket átalakítás miatt.
Ezért zenekarostul keresünk termet, illetve nekem több dobom van és új zenekart is keresek a meglévő mellé. Tehát aki tud termet ahová lehet dobot vagy zenekart is vinni az kérem jelezze!
Ha zenekar keresne, olyan érdekel, aminek állandó terme van és hosszú távra keres dobost, Budapesten. Jómagam 24 éves vagyok, 18 éve dobolok profi szinten, profi zenekar érdekel.

https://www.youtube.com/watch?v=0kuEGqAr6as

https://www.youtube.com/watch?v=gOeYE8iftoE

https://youtu.be/W1ESPQHTqF4

Elérhetősgek: tolnpal@gmail.com , 0620 256 45 07

Üdv,
Pali

(#7058) 2019.03.11. 10:08

Sziasztok!

Rock-blues-funky stílusok körül mozgó zenekarunkba keresünk férfi dobost, 20-40 éves korosztályból.
Alapvetően feldolgozásokat játszunk, de már elkezdtünk dolgozni a saját dalainkon is, melyek stílusukat tekintve a fent említett irányzatok keverékei. Kérésre szívesen küldünk demót.

Próbálni Budapesten szoktunk, óradíjas teremben, minimum heti 1x.

Olyan dobost keresünk, aki komoly hobbiként tekint a dobolásra és a zenekarban történő tevékenykedésre egyaránt; aki kreatív, megbízható és a maximumra törekszik, ha a hangszeréről van szó. Nem vagyunk profik, de kezdők sem, így hasonló kvalitású kollégák jelezkezését várjuk.

Bízunk benne, hogy valaki magára ismert, és fel is tudtuk kelteni annyira az érdeklődését, hogy felvegye velünk a kapcsolatot.

Bátran keress bennünket akár mailben, akár telefonon.

Köszönjük!

(#7057) 2019.03.04. 19:21

Szevasztok! Sárbogárdon élő, működő, lélegző érett korú zenekarba keresek dobost! Olyan 60-as. 70-es 90-es és a ma zenéjét próbálgató hobbi band! A hirdető én vagyok a DOBOS! Sajnos kiöregedtem! Mivel a sokéves korban bármikor érhet egy támadás, nem szeretném, ha miattam elmúlna ez a lelkes zenekar! Még bírom, de nem tudom meddig! A zenekar normális emberekből áll, normális, de nem igénytelen elvárásokkal. Amiket játszunk, ahhoz nem kell semmiféle virtuóz, dupla lábdobos és hasonló készség! Ami elvárás! Pontosság a megjelenésben, csapatszellem, dobszerkó. Én elektromos dobbal nyomulok, ha kell átadom, illetve szívesen segítek az átmeneti időszak alatt! Ha van kérdés csak bátran! A 2019 évre van már kellemes fellépés a környékünkön! Köszönöm a figyelmet....aki hallja, adja tovább...hátha! A zeneker neve Ctrl 5 Five! Sárbogárd művelődési Ház állandó telep, próba hely! Az én Nevem Viski Péter üdv

------
Just Push Play