ok
2019 előző hónap augusztus következő hónap
H K Sz Cs P Sz V
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Zenész kereső / hirdető ()

(#7064) 2019.04.22. 15:44

sziasztok srácok!
zenekart csinálnék és ez ügyben keresem társaim,lehetőleg 18-30korig de az se baj ha 30 felett vagy nem sokkal előny ha budapesti vagy mert én is itt lakok.
ez lenne a második zenekarom,én énekesként szuperálok szöveg van bőven,studió lehetőség-próbaterem van ami fix és jól bevált,prómó lehetőség szintén van,illetve idővel fellépés helyszín is van.
zeneileg többnyire a zúzósabb dallamosabb hc írányvonal a terv,magyar és angol szöveggel.
akit esetleg érdekelne a dolog várom jelentkezését itt.

------
Szikora Márk.

(#7063) 2019.04.17. 18:53

!!! DOBOST KERESÜNK orosházi punk-rock bandába !!!

Dobost keresünk az alábbi elváràsokkal:

- saját cucc
- kreativitás, hajlam a folyamatos fejlődésre
- heti egyszeri próba

Előnyt jelent, ha van zenekari és színpadi tapasztalatod.

Várjuk az üzeneteket!

(#7062) 2019.03.25. 19:48

Sziasztok,
...nyikorgó, csikorgó, súlyos, ötletes, egyedi rockzenéhez keresek sajátosan gondolkodó dobost és basszusgitárost Budapesten. Jelentkezz..jó lesz!

Peti
A gitáros
ui.: Ha érdekel, küldök rifft

(#7061) 2019.03.21. 19:49

Hali!
Budapesti punk zenekar keres basszerost.
Kor: 16-20-ig.
Zenei tudás nem kell sok de az alapokat jól tudd és a hangszert tudd magabiztosan kezelni. De ha véletlen profi vagy az sem gáz. Fontos hogy légy jófej valamint kreatív, jó ha vannak ambícióid a zenélés terén. Feldolgozásokat csak az elején játszanánk sokkal inkább a saját dalok írása lenne a cél. Előnyös ha nyitott vagy különféle műfajokra mint pl.: ska, grunge, reggea, new wave stb.
Zenekarok akiket szereteünk: korai blink 182
korai green day
Nirvana
Dune rats
Bass drum of death
Face to face
Operation ivy
Fidlar
Less than jake
Szóval ha valami hasonló témában mozogsz akkor jó vagy.

Ha érdekel a téma akkor írj!
Címem: ricsifiu182@gmail.com

További szép napot!

(#7060) 2019.03.12. 16:02

Alakúló zenekar keres dobost énekest és billenytűst! Próba hely: Szekszárd. Zenei irányultságok: rock, pop, indie, de bármilywn műfajra nyitott vagyok, kivéve a "hörgős" metál.
Megkeresni a diramerjan.akos@gmail.com címen tudsz

(#7059) 2019.03.12. 10:16

[Képzett Dobos keres zenekart és termet]

Kedves Kollégák!

Zenekarommal a hónapban el kell hagynunk a próbatermünket átalakítás miatt.
Ezért zenekarostul keresünk termet, illetve nekem több dobom van és új zenekart is keresek a meglévő mellé. Tehát aki tud termet ahová lehet dobot vagy zenekart is vinni az kérem jelezze!
Ha zenekar keresne, olyan érdekel, aminek állandó terme van és hosszú távra keres dobost, Budapesten. Jómagam 24 éves vagyok, 18 éve dobolok profi szinten, profi zenekar érdekel.

https://www.youtube.com/watch?v=0kuEGqAr6as

https://www.youtube.com/watch?v=gOeYE8iftoE

https://youtu.be/W1ESPQHTqF4

Elérhetősgek: tolnpal@gmail.com , 0620 256 45 07

Üdv,
Pali

(#7058) 2019.03.11. 10:08

Sziasztok!

Rock-blues-funky stílusok körül mozgó zenekarunkba keresünk férfi dobost, 20-40 éves korosztályból.
Alapvetően feldolgozásokat játszunk, de már elkezdtünk dolgozni a saját dalainkon is, melyek stílusukat tekintve a fent említett irányzatok keverékei. Kérésre szívesen küldünk demót.

Próbálni Budapesten szoktunk, óradíjas teremben, minimum heti 1x.

Olyan dobost keresünk, aki komoly hobbiként tekint a dobolásra és a zenekarban történő tevékenykedésre egyaránt; aki kreatív, megbízható és a maximumra törekszik, ha a hangszeréről van szó. Nem vagyunk profik, de kezdők sem, így hasonló kvalitású kollégák jelezkezését várjuk.

Bízunk benne, hogy valaki magára ismert, és fel is tudtuk kelteni annyira az érdeklődését, hogy felvegye velünk a kapcsolatot.

Bátran keress bennünket akár mailben, akár telefonon.

Köszönjük!

(#7057) 2019.03.04. 19:21

Szevasztok! Sárbogárdon élő, működő, lélegző érett korú zenekarba keresek dobost! Olyan 60-as. 70-es 90-es és a ma zenéjét próbálgató hobbi band! A hirdető én vagyok a DOBOS! Sajnos kiöregedtem! Mivel a sokéves korban bármikor érhet egy támadás, nem szeretném, ha miattam elmúlna ez a lelkes zenekar! Még bírom, de nem tudom meddig! A zenekar normális emberekből áll, normális, de nem igénytelen elvárásokkal. Amiket játszunk, ahhoz nem kell semmiféle virtuóz, dupla lábdobos és hasonló készség! Ami elvárás! Pontosság a megjelenésben, csapatszellem, dobszerkó. Én elektromos dobbal nyomulok, ha kell átadom, illetve szívesen segítek az átmeneti időszak alatt! Ha van kérdés csak bátran! A 2019 évre van már kellemes fellépés a környékünkön! Köszönöm a figyelmet....aki hallja, adja tovább...hátha! A zeneker neve Ctrl 5 Five! Sárbogárd művelődési Ház állandó telep, próba hely! Az én Nevem Viski Péter üdv

------
Just Push Play

(#7056) 2019.03.03. 22:02

Hali!
Budapesti punk zenekar keres basszerost.
Punkon belül ilyen 90-es skate punk, ska punk az amit játszunk.
Zenei tudás nem kell sok de az alapokat tudd és a hangszert tudd magabiztosan használni. Legyél kreatív valamint jófej. Jó ha vannak ambícióid a zenélés terén. Saját dalok írása lenne a cél. Fontos hogy a heti 1x próbalásra érj rá.

Ha érdekel a téma és úgy érzed te vagy a megfelelő ember akkor írj!

További szép napot!

(#7055) 2019.02.11. 16:32

Sziasztok!

Punk zenekarhoz keresek dobost, MIskolc - Kazincbarcika környékén, én sajószentpéteri vagyok, saját dalokat szeretnék játszani, van is már egy jó pár

erre az email címre várom a jelentkezeéseket: thorodin239@gmail.com

(#7054) 2019.02.11. 15:45

Hali!
Budapesti punk zenekar keres dobost!
Kor: 16-19-ig.
Zenei tudás nem kell sok de azért az alapokat tudd és magabiztosan tudd kezelni a hangszered.
Jó ha nyitott vagy különféle zenei stílusokra mint pl.: grunge, ska, reggae, new wave de a lényeg hogy a 90-es évek skate punk, ska punk, pop punk nótáit szeresd. Itt olyanokra gondolok mint Less Than Jake, Face to face, NOFX, korai blink 182, Rancid, stb...
Fontos hogy légy kreatív valamint jófej és nem árt ha a heti 1x próbálásra ráérsz. Feldolgozások csak a legelején lennének sokkal inkább a saját dalok írása lenne a cél. Előnyös ha vannak ambícióid zenélés terén.

További szép napot!

(#7053) 2019.01.30. 18:45

Szólógitárost keresek,hétvégi fellépésre,rendezvényekre. Stílus:Rock,Rock&roll,Blues,pop,
Név:Szabó János
Telefonszám:06204658729

(#7052) 2019.01.27. 16:46

Sziasztok.
Dobos vagyok, 57 éves. Zenekart keresek. Kovács Gyula tanítvány, elsősorban dallamos rock zenét játszó zenekart keresek Budapest XVII. kerület környékén. Profi felszereléssel.
Tel: 06 30 9 623 773
Marsalkó Gyula

(#7051) 2019.01.25. 19:53

Helló!
Basszusgitárost és dobost keresek Budapesten punk zenekarhoz.
Lévén hogy egy punk zenekarról van szó így nyilván egyértelmű hogy szeresd a punk zenét de jó ha nyitott vagy más műfajokra mint: ska, grunge, new wave, reggae stb. Punkon belül valami hasonlóra gondoltam mint korai blink 182, Face to face, korai Green day, Operation ivy, Rancid, Nofx stb. (tehát ilyen melódikusabb punk)
Nem szükségeltetik hatalmas zenei múlttal rendelkezned nekem az is jó ha az alapokat tudod. Valamint jó ha vannak ambícióid a zenélés terén ergo feldolgozásokat csak a legelején áll szándékomban jatszani, sokkal inkább a saját nóták írása lenne a fő cél. Elengedhetetlen hogy légy kreatív és jófej továbbá hogy a heti egyszeri próbálásra nagyjából érj rá.
Én 17 vagyok és 4 éve gitározok. Már játszottam 1-2 zenekarban így ilyen téren már vannak tapasztalataim.

További szép napot!

(#7050) 2019.01.23. 22:01

Üdvözletem zenészek!

Zenekar újraindításhoz keresnénk énekest Gyöngyös és Hatvan vonzáskörzetében! Egyelőre amatőr/hobbi szinten, aztán ha jól működik akár komolyabb célokkal is. A fő vonal a Heavy és Trash Metál, Hard Rockkal egyetemben. Korbéli megszabás nincs, színpadi esetleges zenekarban töltött tapasztalat sem szükséges. Légy magabiztos, add önmagad és szeresd a fentebb sorolt vonalakat, ennyi ami kell

vicioussteed@gmail.com

Tel.: 70/6727242

(#7049) 2019.01.15. 9:09

Sziasztok!

A budapesti székhelyű Messland zenekar ügyes kezű szólógitárost keres!
Ami szükséges: stabil , rutinos gitártudás (ritmus téren is), zenekar komolyan vétele. Némi énektudás vokálozáshoz nem hátrány!
A bandában jelenleg 3-an vagyunk (dob, ének-gitár, basszer), 24-26 évesek vagyunk, így preferáltan ebben a korosztályban keresünk embert.
A próbák Csepelen zajlanak, heti 1-2-szer. További részletekért írj bátran, ha kedvet kaptál!

Legutóbb felvett számunk:
https://www.youtube.com/watch?v=BnAp_k8h600

mate.koszegi1992@gmail.com
tel.: 20/2892817

(#7048) 2019.01.14. 18:06

Sziasztok !
Dobosként keresek zenekart , Stílus Lakodalmas .
Party zenét játszó csapatót ,
Mobil 0630 7426463

------
Sziasztok!
Tóth Roland vagyok 50 éves Dobos.
Zenész vagy zenekarhoz csatlakoznék.
Székesfehérvárhoz 100 km nem akadály.
Stilus,vegyes .Hívjatok a részletekért.
Mobilon keressetek. 0630 7426463

(#7047) 2019.01.03. 20:13

Hali!
Budapesten keresek dobost és basszerost.
Kor:16-20-ig.
Egy punk zenekart akarok összehozni szóval evidens hogy szeresd a punkot de jó ha nyitott vagy más műfajokra is mint pl.: ska, grunge, reggea.
Punkon belül ilyen melódikusabb punkra gondoltam mint pl.: Face to face, Rancid, Operation ivy, korai blink-182, Descendents, stb…
Zenei tudásról annyit hogy nem kell túl sok. Nekem az is elég ha a nagyon alapokat tudod. De ha profi vagy az sem gáz.
Én 17 vagyok és 4 éve tanulok gitározni valamint játszottam már egy-két zenekarban szóval ilyen téren már van tapasztalatom.
Feldolgozásokat csak a legelején áll szándékomban játszani, sokkal inkább a saját dalok írása lenne a fő cél. Nagy előny ha vannak ambícióid a zenéléssel.
Fontos hogy légy kreatív mag jófej ezek elengedhetetlen feltételek. Valamint nagyjából a heti egyszeri próbálásra érj rá.

További szép napot!

(#7046) 2019.01.03. 18:35

Sziasztok!

Énekes/frontembert keresünk budapesti zenekarunkba.

Életkorunk 24-28. Hasonló korosztályban keresünk komoly hozzáállású férfi énekest.

Előnyök:
- dal- és szövegszerzési készség
- stúdiós és színpadi tapasztalat
- menedzselési tapasztalat

Olyan énekesek jelentkezését várjuk, akik eltökélt szándékúak és határozottan nem hobbi-szabadidőtöltés szinten gondolkodnak.

Számaink: https://bit.ly/2DIcNm5

Ha érdekel a dolog:
- rövid bemutatkozás
- szakmai életrajz bemutatása (korábbi zenekarok)
- hang- és/vagy videófelvétel csatolva vagy link formában; elsősorban egy koncertről, illetve egy stúdió minőségű dalról

Email címünk: bpzenekar@gmail.com

Köszönjük!

(#7045) 2018.12.19. 15:06

Sziasztok!
Debrecenben vagy környékén keresünk dobost, Heavy Metal zenekarba.
Dupla lábgépes témák ismerete feltétel...
További infó:

[url]http://www.kereszttuz.hu