Gratulálunk!

Megtekinthetők a VII. Országos Maros Gábor Zeneiskolai Szóló- és Duó Ütőhangszeres Verseny eredményei. A versenyre 32 település 41 iskolájából 111 növendék jelentkezett 43 tanár felkészítésében.

Kisdob-verseny

I. Korcsoport

1. helyezést kapott
KISS PÉTER RÓBERT
Debrecen, Kodály Zoltán Zeneművészeti Szakközépiskola és Zeneiskola, AMI
Felkészítő tanára Toldi Éva

2. helyezést kapott
SZÖLLŐSI BOLDIZSÁR
Dunakeszi, Farkas Ferenc AMI
Felkészítő tanára Stefán Tivadar

TÓTH MÁTÉ
Pápa, Bartók Béla Zeneiskola AMI
Felkészítő tanára Falaki Csaba

3. helyezést a Versenybizottság nem adta ki

II. Korcsoport

1. helyezést kapott
ONOZÓ DÁVID
Vác, Bartók Béla Zeneiskola, AMI
Felkészítő tanára Báthori Lóránt

2. helyezést kapott
CSEPELI BENCE
Budapest, Járdányi Pál Zeneiskola AMI
Felkészítő tanára Kirkósáné Magda Tünde, Herboly László

NÉMETH ÁLMOS
Tapolca, Járdányi Pál Zeneiskola AMI
Felkészítő tanára Tóth Péter

3. helyezést kapott
MOLNÁR BALÁZS
Dunakeszi, Farkas Ferenc AMI
Felkészítő tanára Stefán Tivadar

SIMONICS CSENGE
Oroszlány, Bakfark Bálint Zeneiskola, AMI
Felkészítő tanára Pálföldi Tamás

Dícséretben részesült:
KLAUSZ ÁDÁM
Szentendre, Vujicsics Tihamér AMI
Felkészítő tanára Bártfai Zoltán

SIPTÁR BENCE
Pécs, Városközponti Iskola Liszt Ferenc Zeneiskolája
Felkészítő tanára Balogh Jenő

ALMÁSI ZSOMBOR
Tapolca, Járdányi Pál Zeneiskola AMI
Felkészítő tanára Tóth Péter

NYILAS GYÖNGYVÉR
Pápa, Bartók Béla Zeneiskola AMI
Felkészítő tanára Falaki Csaba

TÓTH LEVENTE
Kecskemét, Kodály Zoltán Ének- Zenei Általános Iskola
Felkészítő tanára Palotás Gábor

III. Korcsoport

1. helyezést kapott
BEKE TAMÁS
Pápa, Bartók Béla Zeneiskola AMI
Felkészítő tanára Falaki Csaba

2. helyezést kapott
MUSZKATAL ISTVÁN
Göd, Németh László Általános Iskola és AMI
Felkészítő tanára Stefán Tivadar

3. helyezést kapott
KOVÁCS MIKLÓS
Szentendre, Vujicsics Tihamér AMI
Felkészítő tanára Bártfai Zoltán

Dícséretben részesült
LÉVAI OLIVÉR
Hajdúböszörmény, Bartók Béla Zeneiskola AMI
Felkészítő tanára Balogh János

HENCZ KORNÉL
Vác, Bartók Béla Zeneiskola AMI
Felkészítő tanára Bárhori Lóránt

IV. Korcsoport

1. helyezést kapott
KOVÁCS ÁRPÁD
Veszprém, Csermák Antal AMI
Felkészítő tanára Szerdahelyi Károly

2. helyezést kapott
SZENDREI TAMÁS
Dunakeszi, Farkas Ferenc AMI
Felkészítő tanára Stefán Tivadar

3. helyezést kapott
LISZTES BÁLINT
Békéscsaba, Bartók Béla Művészeti Szakközépiskola és AMI
Felkészítő tanára Szász Julianna

Szóló és Duó verseny

Szóló kategória

I. Korcsoport

1. helyezést kapott
MIZSÁK BENJÁMIN
Budapest, Lajtha László AMI
Felkészítő tanár Mizsák István

KISS PÉTER RÓBERT
Debrecen, Kodály Zoltán Zeneművészeti Szakközépiskola és Zeneiskola AMI
Felkészítő tanár Toldi Éva

2. helyezést kapott
KISS DÁVID
Miskolc, Egressy Béni-Erkel Ferenc Zeneiskola AMI
Felkészítő tanár Maurer Ágnes

STEFÁN DÁVID
Dunakeszi, Farkas Ferenc AMI
Felkészítő tanár Stefán Tivadar

3. helyezést kapott
LENGYEL GÁBOR
Göd, Németh László Általános Iskola és AMI
Felkészítő tanár Szitha Miklós

TÓTH MÁTÉ
Pápa, Bartók Béla Zeneiskola AMI
Felkészítő tanárFalaki Csaba

Dícséretben részesült
FÁBRY ADONISZ
Martonvásár, Művészeti Iskola
Felkészítő tanár Juhász Balázs

MELEG ZSÓFIA
Nyírbátor, Nyírbátori Magyar-Angol Kéttannyelvű Általános Iskola és AMI
Felkészítő tanár Kozma László

SZABÓ ÁKOS SÁNDOR
Kecskemét, Kodály Zoltán Ének -Zenei Általános Iskola
Felkészítő tanár Palotás Gábor

II. Korcsoport

1. helyezést kapott
ONOZÓ DÁVID
Vác, Bartók Béla Zeneiskola AMI
Felkészítő tanár Báthori Lóránt

2. helyezést kapott
SIPTÁR BENCE
Pécs, Városközponti Iskola Liszt Ferenc Zeneiskolája
Felkészítő tanár Balogh Jenő

TAKÁCS NÓRA
Paks, Pro Artis AMI
Felkészítő tanár Garamszegi Zsolt, Tóthné Hanol Franciska

3. helyezést kapott
LUKÁCS BENCE
Nyírbátor, Nyírbátori Magyar-Angol Kéttannyelvű Általános Iskola és AMI
Felkészítő tanár Kozma László

MOLNÁR BALÁZS
Dunakeszi, Farkas Ferenc AMI
Felkészítő tanár Stefán Tivadar

RÁCZ KRISTÓF BENCE
Budapest, Weiner Leó Zeneiskola és Zeneművészeti Szakközépiskola
Felkészítő tanár Kasza Roland

Dícséretben részesült
VELINSKY JANKA
Göd, Németh László Általános Iskola és AMI
Felkészítő tanár Stefán Tivadar

KLAUSZ ÁDÁM
Szentendre, Vujicsics Tihamér AMI
Felkészítő tanár Bártfai Zoltán

NYILAS GYÖNGYVÉR
Pápa, Bartók Béla Zeneiskola AMI
Felkészítő tanár Falaki Csaba

SIMONICS CSENGE
Oroszlány, Bakfark Bálint AMI
Felkészítő tanár Pálföldi Tamás

VARGA ANDRÁS
Győr, Liszt Ferenc Zeneiskola AMI
Felkészítő tanár Felsmann Adrienn

III. Korcsoport

1. helyezést kapott
HENCZ KORNÉL
Vác, Bartók Béla Zeneiskola AMI
Felkészítő tanár Báthori Lóránt

2. helyezést kapott
KOVÁCS MIKLÓS
Szentendre, Vujicsics Tihamér AMI
Felkészítő tanár Bártfai Zoltán

3. helyezést kapott
GIRKE BENEDIKT
Budapest, Kroó György AMI
Felkészítő tanár Juhász László

Dícséretben részesült
HORVÁTH MÁRTON
Balatonföldvár, Ránki György Zeneiskola AMI
Felkészítő tanár Csontos Katalin

BALÁZS KINGA
Pécs, Városközponti Iskola Liszt Ferenc Zeneiskolája
Felkészítő tanár Balogh Jenő

BEKE TAMÁS
Pápa, Bartók Béla Zeneiskola AMI
Felkészítő tanár Falaki Csaba

GÓCZÁN KATALIN
Pécs, Városközponti Iskola Liszt Ferenc Zeneiskolája
Felkészítő tanár Balogh Jenő

IV. Korcsoport

1. helyezést kapott
KOVÁCS ÁRPÁD
Veszprém, Csermák Antal AM
Felkészítő tanár Szerdahelyi Károly

2. helyezést kapott
SZENDREI TAMÁS
Dunakeszi, Farkas Ferenc AMI
Felkészítő tanár Stefán Tivadar

3. helyezést kapott
FARKAS MÁTÉ
Biatorbágy, Pászti Miklós AMI
Felkészítő tanár Garamszegi Zsolt

JÓNÁS ÁMOS
Budapest, Weiner Leó Zeneiskola és Zeneművészeti Szakközépiskola
Felkészítő tanár Kasza Roland

SZILVÁSI EVELIN
Kecskemét, KMI.M.Bodon Pál Zeneiskola AMI
Felkészítő tanár Falusi János

Duó kategória

I. Korcsoport

1. helyezést a Bíráló Bizottság nem adta ki

2. helyezést kapott
FEKETE ORSOLYA, MELEG ZSÓFIA
Nyírbátor, Nyírbátori Magyar-Angol Kéttannyelvű Általános Iskola és AMI
Felkészítő tanár Kozma László

3. helyezést kapott
BEGIDSÁN ANDRÁS, SZÖLLŐSI BOLDIZSÁR
Dunakeszi, Farkas Ferenc AM
Felkészítő tanár Stefán Tivadar

FÁBRY ADONISZ, NEMES GÁSPÁR
Martonvásár, Művészeti Iskola
Felkészítő tanár Juhász Balázs

Dícséretben részesült
DROS BENCE, KARÁCSONY BENCE
Debrecen, Kodály Zoltán Zeneművészeti Szakközépiskola és Zeneiskola AMI
Felkészítő tanár Toldi Éva

II. Korcsoport

1. helyezést kapott
ALMÁSI ZSOMBOR , NÉMETH ÁLMOS
Tapolca, Járdányi Pál Zeneiskola AMI
Felkészítő tanár Tóth Péter

2. helyezést a Bíráló Bizottság nem adta ki

3. helyezést kapott
KUN MÁTYÁS, ŐSZ DÉNES
Győr, Liszt Ferenc Zeneiskola AMI
Felkészítő tanár Felsmann Adrienn

III. Korcsoport

1. helyezést a Bíráló Bizottság nem adta

2. helyezést a Bíráló Bizottság nem adta

3. helyezést kapott
CSEPELI BENCE, SZŐNYI MIHÁLY
Budapest, Járdányi Pál Zeneiskola AMI
Felkészítő tanár Kirkósáné Magda Tünde, Herboly László

IV. Korcsoport

1. helyezést kapott
CHOVÁN GÁBOR, KOVÁCS ÁRPÁD
Veszprém, Csermák Antal AMI
Felkészítő tanár Szerdahelyi Károly

KEREK CSOMBOR, NÁNÁSSY LÁSZLÓ
Kazincbarcika, BAZ-Megyei Kodály Zoltán AMI
Felkészítő tanár Valádi Zsolt

2. helyezést kapott
KINCSES ATTILA, MUSZKATAL ISTVÁN
Göd, Németh László Általános Iskola AMI
Felkészítő tanár Stefán Tivadar

3. helyezést kapott
DÁVID MARCELL, D.NAGY MÁRTON
Békés, Békési Kistérségi Általános Iskola AMI
Felkészítő tanár Szőnyi Graciella

KISS LÁSZLÓ MARCELL, LUKÁCS BENCE
Nyírbátor, Nyírbátori Magyar-Angol Kéttannyelvű Általános Iskola és AMI
Felkészítő tanár Kozma László

Dícséretben részesült
MAGYARI VIKTOR, BESZE MÁRTON
Vác, Bartók Béla Zeneiskola AMI
Felkészítő tanár Ábrányi Tibor

BALLA LEVENTE, BÜKI ÁDÁM,
Miskolc, Egressy Béni-Erkel Ferenc Zeneiskola AMI
Felkészítő tanár Maurer Ágnes

Tanári díjak:

Bártfai Zoltán, Szentendre, Vujicsics Tihamér AMI
Falaki Csaba, Pápa, Bartók Béla Zeneiskola AMI
Garamszegi Zsolt, Biatorbágy, Pászti Miklós AMI
Kirkósáné Magda Tünde, Budapest, Járdányi Pál Zeneiskola AMI
Kozma László, Nyírbátor, Nyírbátori Magyar-Angol Kéttannyelvű Általános Iskola és AMI
Stefán Tivadar, Dunakeszi, Farkas Ferenc AMI
Szerdahelyi Károly, Veszprém, Csermák Antal AMI
Toldi Éva, Debrecen, Kodály Zoltán Zeneművészeti Szakközépiskola és Zeneiskola AMI
Tóth Péter, Tapolca, Járdányi Pál Zeneiskola AMI

A jelentkezettek kategóriák és korcsoportok szerint:

Kisdob verseny: 51 fő
1. korcsoport 17 fő
2. korcsoport 21 fő
3. korcsoport 6 fő
4. korcsoport 7 fő

Szóló verseny: 73 fő
1. korcsoport 24 fő
2. korcsoport 27 fő
3. korcsoport 12 fő
4. korcsoport 10 fő

Duó verseny: 26 páros
1. korcsoport 5 páros
2. korcsoport 8 páros
3. korcsoport 4 páros
4. korcsoport 9 páros