Versenybeszámoló

A XV. Országos Ütőhangszeres Kamaraverseny (2017, Vác) eredményei.

Az eredmények sorrendben:

I. korcsoport

 

1. hely: Kecskeméti Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola, Gimnázium, Szakgimnázium és AMI

Gerhát Domonkos, Inges Barnabás, Nagy Koppány, Závogyán Bercel

Tanár: Palotás Gábor


 

2. hely: Miskolci Egressy Béni – Erkel Ferenc AMI

Berecz Roland, Bódi Áron, Krizsán Márk, Török Emese, Mák Márton, Pálóczy-Horváth Sára

Tanár: Lajhó Gyula


 

3. hely: Dombóvári Belvárosi Ált. és AMI Alapfokú Művészeti Iskolája

Babodi Máté Ferenc, Papp Attila, Perei Viktor, Porcsa Tamás István

Tanár: Pápai László

3. hely: Városközponti Iskola Liszt Ferenc AMI

/Pécs/

Halász Jázmin, Fülöp Csongor, Laki Menyhért, Pálmai Ábel Barnabás

Tanár: Balogh Jenő


 

Különdíj: Dunakeszi Farkas Ferenc AMI

Finta Balassa, Pethő Márton, Kovács-Szőcs Viola, Halász András

Tanár: Stefán Tivadar


 

 

II. korcsoport

 

1. hely: Liszt Ferenc Zenei AMI

/Győr/

Csepregi Márton, Katona Sebestyén, Konczos József Márk, Fórián Szabó Bernát Zsigmond

Tanár: Felsmann Adrienn, Simon Bence


 

2. hely: nem osztotta ki a zsűri

 

3. hely: Tóth Aladár Zeneiskola AMI

/Budapest VI. kerület/

Sümegi Anna Napsugár, Aradi Márk, Gelencsér Artúr, Pap Zsombor, Rácz Milán

Tanár: Holló Miklós


 

Különdíj: Bp. XVI. Kerületi Rácz Aladár Zene-, Tánc-, Képző- és Iparművészeti AMI

Szuhács Bálint, Varga Benedek, Schrick Benjámin, Fazekas Csenge, Talabos Gergő, Kovács Péter

Tanár: Kovács Péter Zoltán, Horváth Zoltán


 

 

III. korcsoport

 

1. hely: Kodály Zoltán Zenem. Szakgimnázium és Zeneiskola – AMI

/Debrecen/

Kothalawala Rosmery, Péter-Szarka Benedek, Tóth Richárd, Páll Donát, Szilágyi Tamás

Tanár: Dr. Jókayné Nánai Zsuzsanna

1. hely: Dunakeszi Farkas Ferenc AMI

Begidsán András, Holló Mátyás, Szöllősi Boldizsár, Plesoczki Márton

Tanár: Stefán Tivadar


 

2. hely: Mosonyi Mihály Zenei AMI

/Mosonmagyaróvár/

Csöllei Bálint, Mezei Márk, Varga Ákos

Tanár: Varga Bence

2. hely: Lajtha László AMI

/Budapest XX. ker./

Gál Rebeka, Belecz Balázs, Mizsák Benjámin, Mohácsi Benjámin, Tölgyesi Ödön

Tanár: Mizsák István


 

3. hely: Nyírbátori Magyar-Angol Kéttannyelvű Ált. Isk. és AMI

Fekete Orsolya, Meleg Zsófia, Terdik Tamás

Tanár: Kozma László


 

 

IV. korcsoport

 

1. hely: Tóth Aladár Zeneiskola AMI

/Budapest VI. ker./

Sümegi Anna Napsugár, Engelmann Ákos, Hajnal Balázs Keve, Karácsondi Zsolt, Mészáros Gergő Márton

Tanár: Holló Miklós

 

2. hely: Hubay Jenő Zeneiskola és AMI

/Budapest XV. ker./

Puskás Ádám, Varga Bálint, Mihályi Péter, Brotscholl Bálint

Tanár: Kökényessy Anna


 

3. hely: Veszprémi Zeneművészeti SZGI és AMI

Horváth Balázs, Golarits Márton, Kardos Márton, Kövesi Bálint

Tanár: Sipos Csaba


 

 

Ütőegyüttes

 

1. hely: Kodály Zoltán Zeneművészeti Szakgimnázium és Zeneiskola – AMI

/Debrecen/

Beke Boldizsár, Dros Bence, Ecsedi Zoárd, Karácsony Bence, Kiss Péter Róbert, Vastag Emese

Tanár: Toldi Éva

1. hely: Gödi Németh László Általános Iskola és AMI

Begidsán András, Szöllősi Boldizsár, Plesoczki Márton, Vasanits László, Kiss Anna, Velinsky Janka, Holló Mátyás, Molnár Balázs, Berend Bence, Pethő Márton, Finta Balassa, Iványi Béla

Tanár: Stefán Tivadar


 

2. hely: Liszt Ferenc Zenei AMI

/Győr/

Tavasz Tia, Fekete Áron, Ősz Dénes, Kun Mátyás, Ivancsó Attila, Les Anett Sára, Pálinkás Csenge, Porpáczy Fruzsina, Varga András

Tanár: Felsmann Adrienn, Simon Bence


 

3. hely: Miskolci Egressy Béni – Erkel Ferenc AMI

Bódi Áron, Cserpák Mihály Márkó, Krajnik Péter, Krizsán Márk, Pálinkás Ákos, Szathmári Balázs, Berecz Roland, Török Emese

Tanár: Lajhó Gyula


 

 

Tanári különdíj:

Dr. Jókayné Nánai Zsuzsanna – Kodály Zoltán Zeneművészeti Szakgimnázium és Zeneiskola – AMI /Debrecen/

Felsmann Adrienn, Simon Bence – Liszt Ferenc Zenei AMI /Győr/

Holló Miklós – Tóth Aladár Zeneiskola AMI /Budapest VI. ker./

Lajhó Gyula – Miskolci Egressy Béni – Erkel Ferenc AMI

Palotás Gábor – Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola, Gimnázium, Szakgimnázium és AMI

Stefán Tivadar – Dunakeszi Farkas Ferenc AMI és Gödi Németh László Általános Iskola és AMI

Toldi Éva – Kodály Zoltán Zeneművészeti Szakgimnázium és Zeneiskola – AMI /Debrecen/