Verseny eredmények Szolnokról

A Szolnoki Pedagógiai Oktatási Központ illetékességi területére meghirdetett III. Ütőhangszeres Szóló- Duó- és Kamarazenei Versenyen elért eredmények.

Szóló kategória

I. Korcsoport
Az Innovative Percussion Cég Különdíja
– Lór-Kerekes Viola Kincső
Karcagi Ált. Isk. és AMI Erkel Ferenc AMI Tagintézménye
Felkészítő tanár: Dudás Enikő

I. díj
– Szabó Alexa
Karcagi Ált. Isk. és AMI Erkel Ferenc AMI Tagintézménye
Felkészítő tanár: Dudás Enikő
II. díj
– Nagy Gerda
Szolnoki Bartók Béla Alapfokú Művészeti Iskola
Felkészítő tanár: Ugró Béla
– Miskolczi Hunor Koppány
Mezőtúri Ált. Isk. és AMI Bárdos Lajos Alapfokú Művészeti Iskolája
Felkészítő tanár: Domoki Soma Levente
III. díj
– Végh Zsombor Zoltán
Baptista Alapfokú Művészeti Iskola
Felkészítő tanár: Donkó Péter Bence

 

 

 

II. Korcsoport

Az Innovative Percussion Cég Különdíja
– Örsi-Mizser Dávid
Karcagi Ált. Isk. és AMI Erkel Ferenc AMI Tagintézménye
Felkészítő tanár: Dudás Enikő
I. díj
– Örsi-Mizser Dávid
Karcagi Ált. Isk. és AMI Erkel Ferenc AMI Tagintézménye
Felkészítő tanár: Dudás Enikő
II. díj
– Budai Kevin
Törökszentmiklósi Kodály Zoltán Alapfokú Művészeti Iskola
Felkészítő tanár: Szűcs Tamás
III. díj
– Hajdú Benedek
Szolnoki Bartók Béla Alapfokú Művészeti Iskola
Felkészítő tanár: Ugró Béla

III. Korcsoport
I. díj
– Székely Lea
Karcagi Ált. Isk. és AMI Erkel Ferenc AMI Tagintézménye
Felkészítő tanár: Dudás Enikő
II. díj
– Holhós Edina Dóra
Baptista Alapfokú Művészeti Iskola
Felkészítő tanár: Donkó Péter Bence
III. díj
– Major Balázs
Szolnoki Bartók Béla Alapfokú Művészeti Iskola
Felkészítő tanár: Ugró Béla

Duó kategória
II. korcsoport
III. díj
– Losonczi Márk – Vas Levente Péter
Baptista Alapfokú Művészeti Iskola
Felkészítő tanár: Szekér Attila
Dicséret
– Melnikoff Milán – Marczi Máté
Baptista Alapfokú Művészeti Iskola
Felkészítő tanár: Donkó Péter Bence
IV. korcsoport
III. díj
– Kovács Benedek Tibor – Szekeres Renátó
Bihari János Alapfokú Művészeti Iskola
Felkészítő tanár: Ugró Béla

 

 

Kamarazenei Kategória
I. korcsoport

Dicséret
– Szupercsapat
Végh Zsombor Zoltán, Melnikoff Milán, Holhós Ákos Attila, Szél Csanád
Baptista Alapfokú Művészeti Iskola
Felkészítő tanár: Donkó Péter Bence
II.korcsoport
Dicséret
– Palotásy János Zeneiskola Ütőegyüttes
Szebenyi-Nagy Szabolcs, Kovács Roland, Balog Tamás, Hegyi Gergely
Palotásy János Zeneiskola Alapfokú Művészeti Iskola
Felkészítő tanár: Oláh Roland

 

Forrás:

Szolnoki Bartók Béla Alapfokú Művészeti Iskola

http://bbzenesuli.hu/