30 bejegyzés megtekintése - 404,311-404,340 / 404,378
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: R2K3 Samba Batucada #850611
    kage
    Felhasználó

Na kissé nehézkes a dolog sokan elrettennek…

Hozzászólás: Hangolás #850610
    Névtelen
    Felhasználó

Mindenki nevében mondom, szeretettel várjuk az okos emberek véleményeit, tapasztalatait.

Hozzászólás: Hangolás #850609
    Névtelen
    Felhasználó
    Hozzászólás: Dobbőrök #850608
    Névtelen
    Felhasználó

Szerintem nem hülyeség jó minőségű bőröket venni alulra is mert akkor az egész testnek tónusosabb hangja lesz. Ambassador Coatedet használok a tamokon. Alul gyári Sonor bőrök vannak (ezeket kaptam), Nemsokára lesz pénzem, és veszek alulra is de oda Ambassador Clear-eket, a dobtanárom tanácsára, aki azért ért hozzá. Ezt azért érdemes megnézni: http://www.remo.com/portal/pages/drumming/product_tips/Drumming+Product+Tips+Drumset.html

Hozzászólás: Dobos Kesztyűk és Cipők #850607
    Samu drummer
    Felhasználó

jó a video D3STR0Y3R,állati,de a Tam-tamban 4500 ért már kapsz Meinl doboskesztyűt,
    nem tom milyen méretek vannak,de nem rossz cucc

Hozzászólás: R2K3 Samba Batucada #850606
    klakk
    Felhasználó

…laki?
    Szólt a visszhang az üres teremben.

Hozzászólás: R2K3 Samba Batucada #850605
    klakk
    Felhasználó

Jó kis topic ez, majdnem teljesen a sajátom:)))
    Hé!! Van itt még valaki?

Hozzászólás: R2K3 Samba Batucada #850604
    klakk
    Felhasználó

Tudja vki annak a koktélnak a nevét, amit a Leroyban ittunk?

Hozzászólás: Duplázók #850603
    Névtelen
    Felhasználó

Komoly! Ügyi vagy…

Hozzászólás: Dobbőrök #850602
    Névtelen
    Felhasználó

:) Ne osztd az észt!

Hozzászólás: Duplázók #850601
    sakalfiú
    Felhasználó

és én is itt vok:D:D;)

Hozzászólás: Duplázók #850600
    D3STR0Y3R
    Felhasználó

Kivancsi vagyok a velemenyre ;)

Hozzászólás: Duplázók #850599
    D3STR0Y3R
    Felhasználó

Megtaláljátok a http://d3str0y3r.atw.hu/ oldalon. Vannak képek, pár szó magamról, meg a video. Egy eve doboltam akkor, szal.

Hozzászólás: Dobos Kesztyűk és Cipők #850598
    D3STR0Y3R
    Felhasználó

A videot, csak siman fogod, jobb klikk es mentés másként.Amugy MPEG2 be van tömörítve.Ha nincs Codec-ed, tehát olyan cucc amivel be van tömve, azt is találsz az oldalon.

Hozzászólás: Cintányérokról általában #850597
    Samu drummer
    Felhasználó

de az igaz,hogy a Tam-tam eladói nagyon kedvesek,nekem egyszer adtak ajándékba pengetőt:D (nagy ajándék:D)

Hozzászólás: Cintányérokról általában #850596
    Samu drummer
    Felhasználó

milyen szetted van?

Hozzászólás: Duplázók #850595
    ARC
    Felhasználó

Én is kiváncsi vagyok rá lágyszi írd be a címet

Hozzászólás: Dobos Kesztyűk és Cipők #850594
    sicek
    Felhasználó

nekem is el volt törve a jobb csuklóm és dobolás közbe néha nekem is befájdul,volt már h annyira h abba keleltt hagynom.A csuklószorító az nálam arra volt jó h azzal tovább húzta a kezem.Viszont ha jól bemelegítem,és figyelek arra h ne csuklóból üssek,hanem azzal a nemtommmianeve technikával,akkor úgy nem fájdul meg

Hozzászólás: Dobbőrök #850593
    sicek
    Felhasználó

Hát a basix classics az kivétel lehet ebből a szempontból,mert a gyáribőrök ritkaszarok,és még a többi gyári bőrnél is vékonyabbak,szerintem.Amikor az volt az ütőbőröm 1 hónap alatt szétvertem.Igaz lehet bennem volta hiba..

Hozzászólás: Duplázók #850592
    Andrew
    Felhasználó

Énis megnézném azt az oldalt. Merre van a cím?

Hozzászólás: Duplázók #850591
    Puma
    Felhasználó

D3STR0Y3R: Sikerült megnézni a videót! Non állat! ;-)

Hozzászólás: Dobos Kesztyűk és Cipők #850590
    Puma
    Felhasználó

Jó a honlapod, de a videódat hogy kell megnyitni? kiváncsi vok rá! ;-)

Hozzászólás: Dobos Kesztyűk és Cipők #850589
    D3STR0Y3R
    Felhasználó

Hmm.. Kiprobalom. Eddig semmit sem probaltam, mert nem volta bajom, de most egyik naprol a masikra elkezdett fajni.

Hozzászólás: Duplázók #850588
    Puma
    Felhasználó

Sajnálom, hogy eltüntek a régi “beszólások”, mert azt az elejétől elkezdtem olvasni és nem értem a végére. Volt is egy pár fogalom, amit nem igazán tutam hova rakni, a nagyját legalább kitaláltam… Először egy Gibraltár épem volt, de nem voltam vele megelégedve a kezdetektől… Jelenleg egy pearl P100TW gépem van, nincs még 3 hónapos, de vhogy úgy érzem, hogy non nagy a holtjátéka a tengelynek… Tamtamban azt mondták rá, hogy ez simán belefér, ott megnéztem a többiét is, valamelyiknek pl.: Giblartárnak nagyobb holtjátéka volt, mint az enyémnek, de ezzel még nem nyugodtam meg… ;-(

Hozzászólás: Dobbőrök #850587
    Puma
    Felhasználó

Lábdob: powerstroke III. Nem szeretem igazából… Eddig csak Remo bőrjeim voltak, viszont sztem naon gyorsan nyúlik… Sztem a tamok aljára nem számít, h. milyen minőségű bőrt rax, de ez egyéni vélemény…

Hozzászólás: Dobos Kesztyűk és Cipők #850586
    Puma
    Felhasználó

Hát nekem is vannak eféle problémáim. A Hervisben vettem Nike csuklószorítót, ki*szott brutál vastag és széles! Sztem az jó. 3rongyő!

Hozzászólás: Cintányérokról általában #850585
    Puma
    Felhasználó

Hell! Nekem Meinl készletem van + járt hozzá egy 20″ kínai is. Amikor megvettem (Tamtam) visszarohantam, mert táskát elfelejtettem venni, ajándékba odaadták! ;-) A tányérok jól szólnak. Meg vok elégedve velük, viszont akarok venni 2 splas tányért meg egy 16″ kínait, csak nem tom mi illik ehhez a szetthez… Tud vki segíteni?

Hozzászólás: Cintányérokról általában #850584
    Samu drummer
    Felhasználó

hát igen az USA-ban minden fele annyi szinte,de én is a MEinl tányérokat tartom előnyben azok már tényleg minőségiek,
    itt egy link ahol összelehet hasonlitani az árakat:
    http://pricegrabber.com
    elképesztő hogy egy Tama Iron Cobra duplázó kint 49500 forint

Hozzászólás: Dobbőrök #850583
    D3STR0Y3R
    Felhasználó

En Pinstripe boroket veszek most (abbol is a feketet, az ebony-t) tamokra meg labdobra. A pergore pedig ambassador ebony-t. nagyon faszaul fog szolni, mert bejonnek ezek a borok. Havernak is ilyen van, csak en feketet akarok, mert az ugy dogosebb :)
    Az aljara majd kesobb veszek, mert annyira nem rossz az a Basix rezonanciabor.

Hozzászólás: Dobos Kesztyűk és Cipők #850582
    D3STR0Y3R
    Felhasználó

Sziasztok! Az egyik csuklom el volt torve es faj ha megerolteto mozdulatokat csinalok vele.Van valami védőkesztyű amiben nem fájna? Pl. a Soilwork dobosanak is van, mert neki is megserult a keze.
    Ha létezik ilyen kesztyű akkor azt hol kapok? Vagy csuklószorítóval is meg lehet oldani?
    Koszonom a segitseget elore is! Destroyer

30 bejegyzés megtekintése - 404,311-404,340 / 404,378