Kezdőlap Fórumok ZENÉSZ KERESŐ Zenész kereső / hirdető Hozzászólás: Zenész kereső / hirdető

Selva
Felhasználó

Tandras, szerintem jobban járnál, ha szólókarrierbe kezdenél. Valami oka van annak, hogy senki nem játszik veled még mindig. Egyszer én is doboltam neked, de a próbánk alkalmával megközelítőleg sem sikerült érzékelni a tehetséged, pedig most be kell valljam igencsak meglepnek ezek a számok amiket felvettél. Abszolút érezhető, hogy van tehetséged, és jó a hangod is és némi képzéssel ez még sokkal jobb lehet. Mivel folyamatosan komplett zenekart keresel, gondolom ezeket a számokat mind egyedül játszottad föl némi számtech, sampler, multieffekt, szinti, dobgép stb. hátérrel. Ha így van akkor az igen becsülendő, le a kalappal! Az, hogy még mindig nem sikerült társakat verbuválnod a produkcióhoz azt bizonyítja, hogy Te nem társas zenére születtél. Szóval én a Te helyedben a zenekari tagok keresgélése helyett, ráfeküdnék az egyéni elektronikus zenész vonalra. Mélyedj bele inkább a spéci kütyük világába, szerezz be über profi zeneíró szoftvereket stb. Aztán ezekkel gondold újra a produkcióid. Mert jók lennének ezek, de szerintem az a fő baj, hogy mindegyik úgy szól mintha egy lagziban játszaná őket egy haknizenész az ezeréves szintetizátorával. Szóval ha rám hallgatsz nem zenészek kellenek neked, hanem spéci über elektronika amivel aztán dögösre meg tudnád írni ezeket a nótákat, hogy a kornak megfelelően szólaljanak meg.