Kezdőlap Fórumok ZENÉSZ KERESŐ Zenész kereső / hirdető Hozzászólás: Zenész kereső / hirdető

zenekarkereso
Felhasználó

Új élet, új zenekar, új lehetőségek – ehhez keresem társaimat Budapesten.

Civil munkám mellett énekesnő vagyok, amióta az eszemet tudom, énekelek. Népdalénekléssel kezdtem, feldolgozás-zenekarba kerültem, aztán lett saját rockbandám, ami 8 év után megszűnt (itt kizárólag saját dalokat írtunk), utána 3 évig egy másik rockzenekarban énekeltem (itt is a saját dalok voltak a fő profil). Ha utánaszámolsz, hát igen, elmúltam 30 :)

Szeretném magam kipróbálni más műfajban is, így most jazz-funky-soul-blues-bármi-ilyesmi vonalon keresek magam köré komplett zenekart, vagy akár külön zenészeket.

Ami fontos: nem feltétlenül képzett embereket keresek, de azért jó, ha az ember ért a hangszeréhez. Tudj kísérni, ha kell, hagyj érvényesülni, de mellettem te is nyugodtan kibontakozhatsz, csak ne legyen széthangosítva, szétdobolva a zene. Legyen élvezetes, jókedvű, férjünk be egy kis klubba, de töltsünk meg egy nagyobb színpadot is. Feldolgozásokkal kezdhetnénk, aztán majd meglátjuk. Dalokat, szövegeket írtam mindig is, ha egymásra találunk, még bármi lehet.

Amit szeretnék: összhangot, barátságot, jókedvet, lazaságot, terveket, lehetőségeket. Nem akarok világsztár lenni, de persze fellépéseket tervezek. Próbahely ha van, jó, ha nincs, keresünk.

Írj e-mailt: zenekarkereso@gmail.com
Mindenkinek válaszolok!