Kezdőlap Fórumok ZENÉSZ KERESŐ Zenész kereső / hirdető Hozzászólás: Zenész kereső / hirdető

ThrasherMatt
Felhasználó

20 éves kreatív és (nagyon) gyors kezű gitáros keres Budapesten vagy környékéről olyan nagyjából velem egykorú zenészeket akik egy bármiféle skatulyamentes metál zenekar alapításában benne lennének.Csak szimplán legyen kíméletlen és legyen metál.Nem kellenek a bélyegzők.Pár kedvencemmel körülírnám a stílusom: Rush, Metallica, Megadeth, Kreator, Death, Pestilence, Yngwie Malmsteen, Deicide, Opeth, Tool, Gojira, Mastodon, Children of Bodom, Dying Fetus, Necrophagist, Trivium, Havok, Evile stb…Talán a Metallica és a Gojira zenéje áll legközelebb az elképzeléseimhez, már csak a kreatív, hosszú és technikás gitárszólók hiányoznak belőle :=)
Persze nem a fent említett zenekarok valami bizarr egyvelegére gondoltam, csupán leírtam a kedvenceimet, hogy valami képet kapjatok arról, hogy nálam mik férnek meg.Referenciavideó:
https://www.youtube.com/watch?v=RUdszeIbzf0
(Paul Gilbert – Technical Difficulties szólókkal)

Van koncertképes cuccom (Engl Powerball, Peavey 6505 ládával) és túl vagyok már egy pár koncerten.
Illetve van 5 saját kész nótám basszussal, dobbal, szöveggel mindennel együtt guitar proban.

Az éneket a gitár mellett vállalnám.Nem vagyok valami jó énekes, inkább csak szeretem csinálni de így legalább lesz motivációm a fejlődésre.
Akikre elsődlegesen szükségem van:Egy kreatív, improvizatív, gyors kezű-lábú dobosra aki nem kapja fel a fejét olyan nótáknál mint mondjuk a Havok Afterburner vagy Gojira Oroborus, és egy ügyes, ujjal pengető basszusgitárosra.

Írjatok nyugodtan:
schuldinerfanatic@gmail.com